Hakkımızda

İngilizcedersler.net İntetnet sitesi herhangi bir kurum veya kuruluş ile bağlantısı olmayan özgün bir eğitim sitesidir.  Paylaştığımız dersler, konular, testler ve benzeri içerikler tamamen kendi öğretmen ekibimiz tarafından öğrencilerin anlayabileceği en kolay ve anlaşılır şekilde hazırlanmaktadır.  

Amacımız: İngilizce başlangıç seviyesinden itibaren en ileri seviyelere kadar bütün konuları birer birer özgün, anlaşılır, konu anlatımı ile açıklayıcı olarak hazırlamaktır. Hazırlanan derslerin sonunda, soru cevap şeklinde testler ile kullanıcıların kendi seviyesini görme ve eksik noktaları belirlemesini sağlıyoruz. 

İngilizce öğrenmek isteyen veya okullarda İngilizce derslerine destek olacak yardımcı arayan herkesin ihtiyacı olan tüm konulara ulaşılabileceği bir eğitim portalı olmak için tüm şartları karşılayacak kadroya sahibiz. Bir dil’in öğrenilmesi aşamasında bilmesi gereken incelikleri eğitim kadromuz ile kontrollü bir şekilde sunmaya hazırız. İngilizce’nin yazılışı okunuşu dil bilgisi kuralları, hakkında en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış diyaloğa dayalı öğrenim sunmaya çalışacağız.. 

İngilizcedersler.net copyright © 2023 tüm hakları saklıdır.