Yurt dışı e devlet şifresi nasıl alınır

25.04.2021
423
Yurt dışı e devlet şifresi nasıl alınır

YurtDışı e-Devlet Şifresi Alma
Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Şifreyi , bizzat müracaat yurtdışında Başkonsolosluklarımızdan bedava temin edebilirsiniz . Bizzat müracaat uygulaması , bireyin yerinize bir başka bireyin parola alıp adına işlem yapmasının önünegeçilmesini hedefliyor .

e – Devlet şifresi yurt dışarısında Elçilik ve Konsolosluklardan tedarik edilebilir . Bağlı bulunulan dış temsilciliklerden konu hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir .

Şifre ile giriş yaptıktan ardından şifrenizi değiştirmeniz istenir , bu durumda Başkonsolosluktan aldığınız şifreyi girmeniz ve sonrasında da kendinizin belirleyeceği ve belli kriterlerden meydana gelen ( parola değişikliği sayfasında açıklanan ) yeni şifrenizi girmeniz istenir . Bu işlemleri tamamladıktan ardından yeni şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz . Şifreyle ilgili ekranda yer alan uyarıları lütfen dikkatlice okuyunuz .

Şifremi Nasıl Kullanabilirim ?
Elektronik hizmetlere erişebilmek için TC Kimlik numaranız ve Başkonsolosluktan almış olduğunuz parola ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor . e – İmza gerektiren hizmetleri kullanabilmek için e – İmza edinilmesi hizmete bağlı olarak bununla birlikte gerekebilir .

İngilizcedersler.net copyright © 2023 tüm hakları saklıdır.